X-Lash

X-Lash to odżywka do rzęs, która polecana jest osobom z krótkimi, jasnymi i słabymi rzęsami. Jedna buteleczka zawiera 3 ml płynu, które wystarczają na pięciomiesięczną kurację. Aplikacja jest bardzo łatwa, ponieważ wygląda tak samo jak malowanie kresek eyelinerem. Składniki odżywki do rzęs X-Lash dobrano tak, aby mogły jak najlepiej pielęgnować rzęsy i skórę wokół oczu.

43 na 100 kobiet zauważyło regenerację, nawilżenie i wzmocnienie swoich rzęs po trzymiesięcznej kuracji.

EFEKTY: Pierwsze efekty stosowania odżywki do rzęs X-Lash pojawiają się po około miesiącu. Ostateczne rezultaty widoczne są pod koniec kuracji, czyli po upływie pięciu miesięcy. Rzęsy stają się ładniejsze, nawilżone, błyszczące i bardziej podkręcone. Wydłużenie i zwiększenie objętości rzęs zauważyć można po upływie pięciu miesięcy.

Całościowy efekt utrzymuje się do kilku tygodniu po zaaplikowaniu ostatniej dawki odżywki do rzęs X-Lash.

SKŁAD: Odżywka do rzęs X-Lash zawiera naturalne składniki, wśród których znajdują się między innymi roślinne ekstrakty. Wpływają one zarówno na kondycję mieszków włosowych, jak i na łodygę rzęsy. Odżywiają, pielęgnują i wygładzają strukturę rzęs, a także pozytywnie działają na skórę wokół oczu.

STOSOWANIE: Jak wygląda aplikacja odżywki do rzęs X-Lash? Przed nałożeniem produktu należy umyć dłonie i twarz oraz wykonać demakijaż oczu. Resztki makijażu mogłyby blokować dostęp składników odżywczych do cebulek rzęs. Produkt nakłada się małym pędzelkiem wzdłuż linii górnych rzęs. Podczas snu odżywka do rzęs X-Lash przedostaje się na rzęsy z dolnych powiek, pielęgnując i odżywiając je w taki sam sposób, jak robiła to z rzęsami na powiekach górnych.

BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs X-Lash jest bezpieczna, ponieważ zawiera naturalne substancje. Może jednak wywoływać podrażnienia u osób, które są uczulone na jeden ze składników. Nie wolno wkładać pędzelka do środka oczu; należy też uważać, by płyn nie spłynął z rzęs do oczu. Przeciwwskazaniami do stosowania odżywki do rzęs X-Lash są: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, alergie skórne i choroby oczu.