Revitalash

Revitalash to odżywka do rzęs, która polecana jest osobom z krótkimi i cienkimi rzęsami. Dostępna jest w buteleczce o pojemności 2 ml lub 3,5 ml. Produkt stosować można w trakcie przedłużania lub zagęszczania rzęs, ponieważ nie rozpuszcza kleju. Odżywka do rzęs Revitalash posiada aplikator w formie pędzelka; zawiera także kilka naturalnych składników.

EFEKTY: Pierwsze rezultaty pojawiają się po około miesiącu. Cała kuracja trwa pół roku (w przypadku stosowania większego opakowania) lub trzy miesiące (jeżeli stosuje się mniejsze pudełeczko). Odżywka do rzęs Revitalash wydłuża i pogrubia rzęsy, a także poprawia ich ogólny wygląd. Rzęsy stopniowo rosną i wzmacniają się, niestety nie zmieniają swojego koloru.

Efekty utrzymują się do chwili stosowania produktu i przez okres działania składników aktywnych zawartych w odżywce.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Revitalash posiada kilka naturalnych składników, które dbają o wzrost rzęs i pielęgnują skórę wokół oczu. Produkt zawiera między innymi aminokwasy, witaminy i roślinne ekstrakty. Wszystkie substancje poprawiają kondycję rzęs, nie rozpuszczają kleju kosmetycznego używanego przy przedłużaniu rzęs oraz dbają o wrażliwą skórę powiek. Osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu mogą odczuwać niewielkie podrażnienie na początku kuracji.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

STOSOWANIE: Aplikacja odżywki do rzęs Revitalash jest bardzo łatwa i szybka. Pędzelkiem należy namalować kreskę na górnej i dolnej linii rzęs. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby rzęsy zostały odżywione i wzmocnione. Mimo płynnej konsystencji odżywka do rzęs Revitalash nie spływa do oczu i szybko wchłania się w skórę powiek. Produkt należy stosować co wieczór do momentu pojawienia się pożądanych rezultatów.

BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs Revitalash polecana jest wszystkim osobom bez względu na płeć. Podczas pierwszych aplikacji wystąpić może podrażnienie w postaci mrowienia lub zaczerwienienia. Po kilku dniach dyskomfort znika. Jeżeli uczulenie długo utrzymuje się na powiekach, kurację należy przerwać lub skonsultować się z lekarzem. Produktu nie poleca się kobietom w ciąży i karmiącym oraz osobom niepełnoletnim.