Revitalash

Revitalash to odżywka do rzęs, która polecana jest osobom z krótkimi i cienkimi rzęsami. Dostępna jest w buteleczce o pojemności 2 ml lub 3,5 ml. Produkt stosować można w trakcie przedłużania lub zagęszczania rzęs, ponieważ nie rozpuszcza kleju. Odżywka do rzęs Revitalash posiada aplikator w formie pędzelka; zawiera także kilka naturalnych składników.

EFEKTY: Pierwsze rezultaty pojawiają się po około miesiącu. Cała kuracja trwa pół roku (w przypadku stosowania większego opakowania) lub trzy miesiące (jeżeli stosuje się mniejsze pudełeczko). Odżywka do rzęs Revitalash wydłuża i pogrubia rzęsy, a także poprawia ich ogólny wygląd. Rzęsy stopniowo rosną i wzmacniają się, niestety nie zmieniają swojego koloru.

Efekty utrzymują się do chwili stosowania produktu i przez okres działania składników aktywnych zawartych w odżywce.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Revitalash posiada kilka naturalnych składników, które dbają o wzrost rzęs i pielęgnują skórę wokół oczu. Produkt zawiera między innymi aminokwasy, witaminy i roślinne ekstrakty. Wszystkie substancje poprawiają kondycję rzęs, nie rozpuszczają kleju kosmetycznego używanego przy przedłużaniu rzęs oraz dbają o wrażliwą skórę powiek. Osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu mogą odczuwać niewielkie podrażnienie na początku kuracji.

STOSOWANIE: Aplikacja odżywki do rzęs Revitalash jest bardzo łatwa i szybka. Pędzelkiem należy namalować kreskę na górnej i dolnej linii rzęs. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby rzęsy zostały odżywione i wzmocnione. Mimo płynnej konsystencji odżywka do rzęs Revitalash nie spływa do oczu i szybko wchłania się w skórę powiek. Produkt należy stosować co wieczór do momentu pojawienia się pożądanych rezultatów.

BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs Revitalash polecana jest wszystkim osobom bez względu na płeć. Podczas pierwszych aplikacji wystąpić może podrażnienie w postaci mrowienia lub zaczerwienienia. Po kilku dniach dyskomfort znika. Jeżeli uczulenie długo utrzymuje się na powiekach, kurację należy przerwać lub skonsultować się z lekarzem. Produktu nie poleca się kobietom w ciąży i karmiącym oraz osobom niepełnoletnim.