Regenerum

Odżywka do rzęs Regenerum wzmacnia, odżywia i pielęgnuje rzęsy. Polecana jest kobietom, których rzęsy są słabe, uszkodzone lub cienkie. Produkt wyposażony jest aż w dwa aplikatory, zawiera dużo naturalnych substancji i jest bezpieczny dla oczu. Może być stosowany również na brwi. Regenerum odżywka do rzęs dba także o skórę powiek oraz niweluje ewentualne podrażnienia.

EFEKTY: Na efekty należy czekać bardzo długo, bo do zakończenia całej kuracji. Naturalne substancje, które zawarte są w odżywce do rzęs Regenerum, działają bardzo wolno i wpływają tylko na niektóre cechy rzęs. Odbudowują i wzmacniają uszkodzone rzęsy, zmniejszają ich podatność na wypadanie, nawilżają i nabłyszczają rzęsy.

Kondycja rzęs stopniowo ulega poprawie.

SKŁAD: Wiele naturalnych składników znajduje się w odżywce do rzęs Regenerum. Płyn, który aplikuje się eyelinerem, zawiera łagodzący ekstrakt z ziela świetlika. W drugim płynie obecne są witaminy E i B5 oraz aloes. Substancje działają bardzo łagodnie; mogą jednak u niektórych powodować podrażnienia. Dlatego alergicy lub osoby uczulone na wymienione wyżej składniki przed rozpoczęciem aplikacji powinny skonsultować się z lekarzem lub zrobić próbę uczuleniową.

STOSOWANIE: Aplikacja odżywki do rzęs Regenerum może być trochę uciążliwa. Produkt został wyposażony w dwa aplikatory: eyeliner i szczoteczkę. Pierwszym z nich maluje się kreskę na górnej i dolnej linii rzęs. Drugim – całe rzęs (od nasady po końcówki) oraz brwi (z kierunkiem wzrostu włosków). Odżywka do rzęs Regenerum ma gęstą konsystencję, dlatego podczas aplikacji na rzęsach mogą osadzać się białe grudki; produkt może także sklejać rzęsy.

BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs Regenerum jest dość łagodna i nie wywołuje podrażnień. Dzięki naturalnym składnikom rzęsy, oczy i skóra powiek są odżywione i pielęgnowane. Produkt polecany jest osobom z wrażliwą skórą okolic oczu oraz tym, które noszą szkła kontaktowe. Alergicy powinni skonsultować się z lekarzem, a w razie wystąpienia uczulenia – przerwać kurację do momentu ustąpienia podrażnień.