Realash

Odżywka do rzęs Realash polecana jest osobom, które mają krótkie i słabe rzęsy. W trakcie kuracji produkt powinien wydłużyć i zregenerować rzęsy. Dzięki prostemu sposobowi aplikacji odżywka do rzęs Realash szybko wchłania się w mieszki włosowe i cebulki rzęs. Jedno opakowanie kosmetyku – 3 ml – wystarcza na około pięć miesięcy kuracji.

65 na 100 kobiet stwierdziło, że ich rzęsy są dłuższe, zdrowsze, nawilżone i odżywione po miesiącu stosowania odżywki.

EFEKTY: Tylko regularne stosowanie odżywki do rzęs Realash może przynieść pożądane efekty. Po trzech tygodniach zauważyć można, że rzęsy są mocniejsze i ładniejsze. Końcowe rezultaty uzyskuje się po zakończeniu kuracji, czyli po około pięciu miesiącach. Rzęsy wydłużają się i pogrubiają nieznacznie.

Cały efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy od chwili wykonania ostatecznej aplikacji.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Realash zawiera takie składniki, które dbają o skórę okolic oczu oraz poprawiają ogólną kondycję rzęs. Substancje działają przeciwzapalnie, posiadają właściwości regeneracyjne i nawilżające. Składniki obecne w produkcie mają znikomy wpływ na wzrost rzęs na długość i grubość; oddziałują jedynie na stan rzęs. Odżywka do rzęs Realash regeneruje i wzmacnia uszkodzone rzęsy.
STOSOWANIE: Użytkowanie odżywki do rzęs Realash jest bardzo proste. Należy dokładnie usunąć makijaż i osuszyć skórę wokół oczu. Następnie pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach. Płyn wchłania się zaraz po nałożeniu; należy jednak uważać, aby nie przedostał się do środka oczu, ponieważ może wywołać podrażnienia.
BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs Realash jest produktem bezpiecznym, o ile właściwie potrafimy z niej korzystać. Aby zachować zasady bezpieczeństwa, należy: uważać, by pędzelek nie przedostał się do wnętrza oczu; nie stosować produktu po upływie terminu ważności; kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby niepełnoletnie nie powinny stosować odżywki do rzęs Realash.