Realash

Odżywka do rzęs Realash polecana jest osobom, które mają krótkie i słabe rzęsy. W trakcie kuracji produkt powinien wydłużyć i zregenerować rzęsy. Dzięki prostemu sposobowi aplikacji odżywka do rzęs Realash szybko wchłania się w mieszki włosowe i cebulki rzęs. Jedno opakowanie kosmetyku – 3 ml – wystarcza na około pięć miesięcy kuracji.

65 na 100 kobiet stwierdziło, że ich rzęsy są dłuższe, zdrowsze, nawilżone i odżywione po miesiącu stosowania odżywki.

EFEKTY: Tylko regularne stosowanie odżywki do rzęs Realash może przynieść pożądane efekty. Po trzech tygodniach zauważyć można, że rzęsy są mocniejsze i ładniejsze. Końcowe rezultaty uzyskuje się po zakończeniu kuracji, czyli po około pięciu miesiącach. Rzęsy wydłużają się i pogrubiają nieznacznie.

Cały efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy od chwili wykonania ostatecznej aplikacji.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Realash zawiera takie składniki, które dbają o skórę okolic oczu oraz poprawiają ogólną kondycję rzęs. Substancje działają przeciwzapalnie, posiadają właściwości regeneracyjne i nawilżające. Składniki obecne w produkcie mają znikomy wpływ na wzrost rzęs na długość i grubość; oddziałują jedynie na stan rzęs. Odżywka do rzęs Realash regeneruje i wzmacnia uszkodzone rzęsy.

Realash skład INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

STOSOWANIE: Użytkowanie odżywki do rzęs Realash jest bardzo proste. Należy dokładnie usunąć makijaż i osuszyć skórę wokół oczu. Następnie pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych powiekach. Płyn wchłania się zaraz po nałożeniu; należy jednak uważać, aby nie przedostał się do środka oczu, ponieważ może wywołać podrażnienia.
BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs Realash jest produktem bezpiecznym, o ile właściwie potrafimy z niej korzystać. Aby zachować zasady bezpieczeństwa, należy: uważać, by pędzelek nie przedostał się do wnętrza oczu; nie stosować produktu po upływie terminu ważności; kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby niepełnoletnie nie powinny stosować odżywki do rzęs Realash.