Nanolash

Odżywka do rzęs Nanolash polecana jest wszystkim kobietom z krótkimi, słabymi i cienkimi rzęsami. Z powodzeniem mogą używać jej mężczyźni i wszystkie osoby, które chciałyby mieć dłuższe, gęściejsze zdrowsze i ładniejsze rzęsy.

Odżywka do rzęs Nanolash jest na tyle skuteczna, aby mogła wydłużyć rzęsy już po dwóch tygodniach. Kurację ułatwiają dodatkowo: prosty sposób aplikacji, aktywne składniki oraz bezpieczeństwo dla oczu i skóry powiek.Odżywka do rzęs Nanolash

EFEKTY: Pierwsze efekty widoczne są już po 14 dniach. Końcowe wyniki kuracji pojawiają się w przeciągu miesiąca. W celu podtrzymania rezultatów produkt należy nakładać przez kolejnych sześć miesięcy. Odżywka do rzęs Nanolash stymuluje mieszki włosowe i tym samym wpływa na długość, grubość i objętość rzęs. Podczas kuracji rzęsy stają się mocniejsze, zdrowsze i ładniejsze. Struktura włosków zostaje wygładzona, rzęsy są mniej podatne na wypadanie i uszkodzenia. Dzięki produktowi zarówno rzęsy, jaki i skóra powiek zostają nawilżone.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Nanolash zawiera bezpieczne składniki najwyższej jakości. Zostały dobrane tak, aby pielęgnować rzęsy, skórę powiek i oczy oraz wpływać na wzrost i grubość rzęs. Produkt nie wywołuje podrażnień lub reakcji alergicznych; może być stosowany przez osoby, które noszą szkła kontaktowe (przed aplikacją należy je wyjąć) lub posiadają wrażliwą skórę powiek.

STOSOWANIE: Sposób aplikacji odżywki do rzęs Nanolash jest bardzo prosty. Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż rzęs na górnych i dolnych powiekach. Niewielka ilość produktu wystarczy, żeby wydłużyć rzęsy i poprawić ich kondycję. Odżywka do rzęs Nanolash szybko wchłania się, nie pozostawia żadnych śladów, nie skleja rzęs, nie spływa do oczu, a tym samym nie powoduje podrażnień. Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczoru na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek.

W chwili osiągnięcia pożądanych rezultatów, kosmetyk można nakładać co kilka dni.

BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs Nanolash jest produktem bezpiecznym, na co wskazują sposób aplikacji i skład. Precyzyjny pędzelek uniemożliwia przedostawanie się produktu do środka oczu. Składniki zostały dobrane tak, aby z jednej strony wpływać na wzrost i objętość rzęs, a z drugiej – pielęgnować skórę oczu i rzęsy oraz nie dopuszczać do powstawania podrażnień. Odżywka do rzęs Nanolash swoje właściwości zachowuje przez rok od chwili otwarcia opakowania.