Long 4 Lashes

Odżywka do rzęs Long 4 Lashes ma za zadanie wydłużać, zagęszczać i regenerować rzęsy. Polecana jest dla osób, które posiadają krótkie, cienkie i słabe rzęsy. Produkt wyposażony jest w pędzelek podobny do tych z eyelinera; tak samo należy się nim posługiwać. Odżywka do rzęs Long 4 Lashes dostępna jest w drogeriach i większych sklepach z kosmetykami.

51 na 100 kobiet potwierdziło, że ich rzęsy stały się mocniejsze, ładniejsze i zdrowsze po trzech miesiącach używania odżywki.

EFEKTY: Pierwsze efekty pojawiają się po mniej więcej trzech tygodniach stosowania odżywki do rzęs Long 4 Lashes. Jednak na ostateczne wyniki poczekać trzeba do końca kuracji, czyli około pięciu miesięcy (3 ml produktu wystarczają właśnie na tyle). Rzęsy są dłuższe i bardziej podkręcone. Widoczna jest również poprawa w wyglądzie rzęs – są bardziej nawilżone, mocniejsze i ładniejsze.

Efekty całej kuracji utrzymują się do miesiąca po wykonaniu ostatniej aplikacji.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Long 4 Lashes zawiera takie składniki, które pielęgnują skórę wokół oczu i dbają o rzęsy. Wśród nich znajdują się też i takie, które nawilżają i łagodzą ewentualne podrażnienia. Osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników, przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem lub wykonać test.
STOSOWANIE: Odżywkę do rzęs Long 4 Lashes aplikuje się każdego wieczoru po wykonaniu dokładnego demakijażu i osuszeniu skóry wokół oczu. Za pomocą pędzelka maluje się cienką kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych i/lub dolnych powiekach. Nakładanie produktu należy zacząć od wewnętrznych kącików rzęs na powiekach górnych i od zewnętrznych na powiekach dolnych. Odżywkę do rzęs Long 4 Lashes można aplikować także na brwi.
BEZPIECZEŃSTWO: Istnieją przeciwwskazania do stosowania odżywki do rzęs Long 4 Lashes. Są to między innymi: ciąża, karmienie piersią, niepełnoletność, ciężkie choroby oczu lub skóry powiek. Podczas aplikacji uważać należy, aby nie włożyć pędzelka do środka oczu – mogłyby wystąpić podrażnienia. W takim przypadku zaleca się przerwanie kuracji i odczekanie aż dyskomfort ustąpi.