Lashcode

Odżywka Lashcode to ciekawa propozycja dla tych, którym marzą się długie i gęste rzęsy. Przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji krótkich, kruchych i cienkich włosków w okolicy oczu. To odżywka do rzęs, która wspiera ich wzrost, bo nasycona jest cennymi składnikami, których potrzebują nasze rzęsy. Jak działa Lashcode i czego można oczekiwać, gdy zaczniemy go regularnie używać?dla oczu i skóry powiek.Lashcode serum

EFEKTY: Na rezultaty stosowania odżywki do rzęs Lashcode nie trzeba czekać długo. Pierwsze efekty pojawiają się średnio po 2-3 tygodniach i jest to wzmocnienie, uelastycznienie i przyciemnienie rzęs. Zyskują też nieco więcej blasku. Z każdym kolejnym tygodniem stają się grubsze, linia rzęs zagęszcza się, a włoski rosną dużo szybciej niż zwykle. Tak dzieje się, ponieważ odżywka do rzęs Lashcode w pierwszej kolejności odbudowuje zniszczenia i wzmacnia cebulki, a dopiero po osiągnięciu tych efektów stymuluje porost rzęs. Finalnie zyskuje piękne, gęste, grube i wyraziste rzęsy, które podkreślają nasze spojrzenie.

To pierwszy krok do pięknych rzęs – drugim jest maskara Lashcode.

SKŁAD: W składzie odżywki do rzęs Lashcode królują ekstrakty roślinne takie jak bajkalina (z korzenia tarczycy bajkalskiej) oraz wyciąg z kiełków soi i pszenicy. Znajdziemy tu także argininę, kompleks peptydów od substancje przyspieszające wzrost typowe dla odżywek tego typu. Lashcode to formuła inspirowana naturą, stąd jej skład jest naprawdę bardzo dobry.

STOSOWANIE: Odżywkę do rzęs Lashcode należy stosować codziennie przed snem. Wystarczy oczyścić twarz z makijażu i nałożyć niewielką ilość serum na linię rzęs górnych i dolnych. Służy do tego precyzyjny, cienki pędzelek.

BEZPIECZEŃSTWO: Jeśli chodzi o bezpieczeństwo użycia odżywki do rzęs Lashcode, to wpływa na nie kilka czynników. Przede wszystkim bogata w najwyższej jakości składniki naturalne formuła i aplikator umożliwiający nakładanie serum bez obawy o ociekanie i skapywanie do oczu. Opinie na temat Lashcode są jednoznaczne. To odżywka do rzęs, którą polecają zarówno użytkowniczki, jak i specjaliści z branży beauty, którzy podkreślają jej skuteczność i kompleksowe działanie.

Więcej informacji na stronie: www.lashcode.pl