Kerabione

Kerabione to popularne wzmacniające serum do rzęs, które działa na trzech płaszczyznach: odżywia, zagęszcza i wydłuża. Zawiera kompleks składników aktywnych odpowiedzialnych za wzrost rzęs, które jednocześnie korzystnie wpływają na ich zdrowie. Dobre rozwiązanie dla osób, które mają nadmiernie wypadające, osłabione i krótkie rzęsy.

EFEKTY: Producent zapewnia, że regularne stosowanie serum do rzęs Kerabione daje efekty już po 3 tygodniach. W praktyce okazuje się, że rzeczywistość jest mniej kolorowa. Delikatny wzrost i subtelne pogrubienie rzęs pojawia się po średnio 2 miesiącach i są to maksymalne efekty, jakie osiągniemy z tym produktem.

Dlatego sprawdzi się raczej u osób, które oczekują pielęgnacji i wsparcia, a nie spektakularnej odmiany spojrzenia.

SKŁAD: Odżywka do rzęs Kerabione zawiera szereg substancji aktywnych. Trzy najważniejsze stanowią kompleks o nazwie Inno-Bibiotin, który wzmacnia rzęsy, a są to: bimatoprost odpowiedzialny za wzrost, regenerujące peptydy i odżywczy pantenol. Z ciekawszych składników warto wymienić także ekstrakt ze świetlika oraz proteiny z dyniowych pestek. Skład nie jest do końca naturalny, bo zawiera także szkodliwy alkohol, ale bywają odżywki do rzęs o bardziej kontrowersyjnych składnikach.

STOSOWANIE: Kerabione ma aplikator i konsystencję, które ułatwiają codziennie stosowanie produktu na rzęsy. Bezbarwna formuła nie jest nazbyt wodnista. Natomiast cienki pędzelek bez problemu dociera do nasady każdej rzęsy. Dzięki temu nakładanie serum Kerabione na linię górnych i dolnych rzęs jest komfortowe. Przed aplikacją trzeba pamiętać jednak o dokładnym oczyszczeniu skóry powiek z resztek makijażu, kurzu i innych zanieczyszczeń.

BEZPIECZEŃSTWO: Produkt testowany dermatologicznie i okulistycznie. Dzięki temu odżywka do rzęs Kerabione nadaje się do użytku nawet dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu lub tych, które noszą szkła korekcyjne.