Joanna Multilashes

Joanna Multilashes to jeden z wielu tańszych zamienników dla produktów przyspieszających wzrost rzęs. Dba o prawidłowe nawilżenie rzęs i zapewnia im kompleksową pielęgnację dzięki dodatkowym substancjom odżywczym. Nie nadaje się do stosowania na brwi i linię dolnych rzęs. Zawiera składniki odżywcze, które są bezpieczne nawet dla wrażliwych okolic oczu.

EFEKTY: Stosowana regularnie odżywka do rzęs Multilashes ma przynieść widoczne efekty już po 3 tygodniach kuracji. W praktyce na wyraźną poprawę kondycji i wyglądu rzęs trzeba poczekać dużo dłużej, nawet do 2 miesięcy. Co ważne, serum rozwiązuje tylko część problemów z rzęsami np. ograniczając ich wypadanie, przyciemniając naturalny kolor i zapobiegając łamliwości.

Im bardziej zniszczone rzęsy na początku kuracji, tym mniej zauważalny wzrost i zagęszczenie.

SKŁAD: Joanna Multilashes to połączenie niekoniecznie całkiem naturalnych substancji. Główny składnik odpowiedzialny za wzrost rzęs to oczywiście popularny w tego typu produktach bimatoprost. Wsparcie dla rzęs w trakcie jego stosowania zapewniają trzy dodatkowe substancje pielęgnujące: jedwab, prowitamina B5 oraz kwas hialuronowy. Niektóre składniki serum do rzęs Multilashes mogą wywoływać skutki niepożądane np. u osób wrażliwych.

STOSOWANIE: Odżywka do rzęs Joanna Multilashes to łatwy w użyciu produkt. Ma cienki pędzelek, którym dość precyzyjnie da się manewrować w okolicach oczu. Codziennie należy nanosić serum cienką linią u nasady rzęs (tylko górnych). Wcześniej konieczne jest dokładne oczyszczenie i osuszenie skóry powiek. Nawet drobne resztki makijażu lub kurz mogą utrudniać wnikanie składników serum do wnętrza cebulek. Kuracja okazuje się wówczas nieskuteczna.

BEZPIECZEŃSTWO: Multilashes można używać po zakończonej chemioterapii, w przypadku naturalnie cienkich i krótkich rzęs, a nawet mając wrażliwą skórę w okolicy oczu. Przeszkodzą nie są także szkła kontaktowe. Trzeba je tylko wyciągnąć przed użyciem odżywki do rzęs, a założyć dopiero po jej wchłonięciu. Opinie nie wskazują, aby serum było w jakikolwiek sposób szkodliwe.