FEG

Odżywka do rzęs FEG polecana jest paniom, które chciałyby mieć mocniejsze i dłuższe rzęsy. Wyposażono ją w mały pędzelek, którym szybko wykonuje się aplikacje. Produkt zawiera ponadto naturalne składniki, które poprawiają kondycję rzęs i niwelują ewentualne podrażnienia. Rezultaty pojawiają się po około miesiącu.

38 na 100 kobiet potwierdziło, że ich rzęsy zrobiły się ładniejsze, mocniejsze i bardziej nawilżone po stosowaniu odżywki przez 5 miesięcy.

EFEKTY: Pierwsze efekty pojawiają się po trzech tygodniach stosowania odżywki do rzęs FEG. Rzęsy stają się mocniejsze, nawilżone i nabłyszczone; są także lekko podkręcone i zregenerowane. Po pięciomiesięcznej kuracji widać natomiast ostateczne rezultaty w postaci lekko wydłużonych rzęs.

Dla podtrzymania efektów kuracji zaleca się używać odżywkę do rzęs FEG przez następny miesiąc, co dwa lub trzy dni.

SKŁAD: Odżywka do rzęs FEG zawiera kilka naturalnych substancji. Możemy zaliczyć do nich między innymi: witaminy, ekstrakt z ogórka i pestek dyni oraz zieloną herbatę. Wymienione wyżej składniki pielęgnują jednocześnie rzęsy i powieki, wzmacniając i uodporniając te pierwsze oraz nawilżając i wygładzając drugie. Odżywka do rzęs FEG nie powinna powodować reakcji uczuleniowych. Jednak alergicy mogą być narażeni na podrażnienia w początkowej fazie kuracji.

STOSOWANIE: Odżywka do rzęs FEG ma gęstą konsystencję, co ułatwia aplikację. Z drugiej strony produkt może sklejać i brudzić rzęsy. Kosmetyk nakłada się pędzelkiem na oczyszczone i osuszone powieki, na górną i dolną linię rzęs obu powiek. Wystarczy jedno pociągnięcie pędzelka, aby produkt mógł swobodnie dotrzeć do mieszków włosowych i cebulek rzęs.

BEZPIECZEŃSTWO: Odżywka do rzęs FEG może powodować podrażnienia u osób uczulonych na którykolwiek z jej składników. Dlatego przed rozpoczęciem kuracji zaleca się wykonanie próby uczuleniowej lub skonsultowanie się z lekarzem. Trzeba uważać na podróbki produktu, które dostępne są w sieci, a które mogą wywoływać podrażnienia.