Biotebal rzęsy XXL

Serum pobudzające wzrost rzęs Biotebal to sposób na rzęsy w rozmiarze plus size. Wzmacnia, pogrubia i delikatnie wydłuża dzięki specjalnej formule Inno-Bibiotin łączącej skuteczne składniki odżywcze. Zapewnia pielęgnację niezbędną cienkim i osłabionym rzęsom. Nadaje się do stosowania także na brwi, choć cienki aplikator lepiej rozprowadza serum na linii rzęs.

EFEKTY: Odżywka do rzęs Biotebal nie przynosi natychmiastowych efektów, których moglibyśmy oczekiwać po takim produkcie. Na rezultaty trzeba poczekać od 3 do 8 tygodni. Działanie uzależnione jest od tego, jak bardzo podatni jesteśmy na składniki aktywne serum. Wzmocnione i dobrze nawilżone rzęsy bardzo powoli nabierają objętości i wydłużają się. Finalnych efektów raczej nie da się nazwać spektakularnymi.

SKŁAD: Biotebal rzęsy XXL to połączenie siedmiu składników aktywnych, które w tej formule współgrają ze sobą dla dobra rzęs. Za wzrost i zahamowanie wypadania odpowiada bimatoprost. Składnik ten w połączeniu z pantenolem, biotyną i peptydami wzmacnia rzęsy, nadając im miękkość i połysk.

Polisacharydy zapewniają nawilżenie, a dwa ekstrakty roślinne spełniają funkcję łagodzącego kompresu, który zapobiega np. podrażnieniom.

STOSOWANIE: Do aplikacji serum Biotebal rzęsy XXL przeznaczono cienki, eyelinerowy pędzelek. Nie jest on tak precyzyjny, jak w niektórych odżywkach, ale bez większego problemu nałożymy nim serum na linię rzęs górnych i dolnych. Produkt należy stosować codziennie, po dokładnym demakijażu. Po około 2 miesiącach można stosować go rzadziej dla podtrzymania efektów. Konsystencja jest w porządku i nie sprawia problemów w trakcie aplikacji.

BEZPIECZEŃSTWO: Kuracja stymulująca wzrost rzęs Biotebal to produkt przetestowany na odpowiedniej grupie badawczej. Jego skuteczność potwierdzają opinie, wśród których rzadko spotyka się te mówiące o podrażnieniach lub niechcianych skutkach ubocznych. Nadaje się nawet dla osób o wrażliwej skórze lub z wadami wzroku.